Contact

Team GOED arbeidsmarkt intermediair

Ed Bakker
Ed Bakker

Ed is oprichter en directeur van GOED arbeidsmarkt intermediair. Ed houdt zich vooral bezig met de “commerciële tak” van ons bedrijf. U kunt Ed bereiken op ed@goedarbeidsmarktintermediair.nl

Inge Adrian

Inge Adrian
Financieel Medewerker. U kunt Inge bereiken op inge@goedarbeidsmarktintermediair.nl

Dhr. Cuma Ucan

Office Manager / HRM Salarisspecialist. U kunt Cuma bereiken op cuma@goedarbeidsmarktintermediair.nl

Dieuwke Homan

Dieuwke Homan
Senior Consultant. U kunt Dieuwke bereiken op dieuwke@goedarbeidsmarktintermediair.nl

Truus Ritzer

Foto truus

Senior Consultant / Accountmanager. U kunt Truus bereiken op truus@goedarbeidsmarktintermediair.nl

Wilma Kleine Punten

Consultant. U kunt Wilma bereiken op wilma@goedarbeidsmarktintermediair.nl

Lieny Wassink

Administratief medewerkster. U kunt Lieny bereiken op lieny@goedarbeidsmarktintermediair.nl

Maria Ritzer

Manager PR en Online Business. U kunt Maria bereiken op maria@goedarbeidsmarktintermediair.nl


Algemene voorwaarden en CAO | Sitemap | Privacy